Atribuită Cumpărare directă

Halate chirurgicale sterile marimile: -M-300buc -XL-400buc -XXL-300 buc

Număr anunț
DA25596406
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. VALER RUSSU" LUDUS (CUI 4323543)
Furnizor / câștigător
STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.500 RON
Valoare atribuită
25.500 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.500 RON

din 25.500 RON estimat