Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție servicii de publicitate constând în publicarea în Monitorul Oficial al României, Partea a VI-a și într-un ziar de larga raspandire nationala Bursa, în data de 15.05.2020, a anunțului de participare la licitația publică de închiriere a unor bunuri imobile disponibile – suprafețe de păsune (467,63 ha), aflată în proprietatea publică a comunei Vulturu, județul Vrancea, situată in extravilanul comunei Vulturu, județul Vrancea.
- Număr anunț
- DA25616618
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536,97 RON
- Valoare atribuită
- 536,97 RON
- Data publicării
- 14.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.