Atribuită
Cumpărare directă
Termometru tip pistol Netum ET-900 este un termometru Non-Contact care citeste rapid cu ajutorul tehnologiei Infrarosu temperatura corpului fara a trebui sa existe atingere directa dintre termometru si persoana masurata. Termometrul Netum ET-900 are dimensiuni reduse, usor, ergonomic, portabil si simplu de utilizat. Termometrul este conceput pentru a oferi masuratori de precizie in timp real. Produsul masoara temperatura corpului prin citirea radiatiei termice infrarosii de pe pielea umana. Masurarea temperaturii este simpla și sanitară, rapidă și precisă. Doua moduri inteligente de lucru Citire temperatura corp. - Cele mai recomandate zone de citire sunt: fruntea si urechea. - Masoara temperaturi intre 32°C si 42,5°C (89,6°F si 108,5°F). Citire temperatura obiecte, cum ar fi: cani, lichide (ceai, lapte, apa), produse alimenatre, biberoane, suprafete, etc. - Masoara temperaturi intre 0°C si 100°C (32°F si 212°F). - Trebuie sa aveti in vedere faptul ca aparatul masoara temperatura de la suprafata obiectelor. Caracteristici produs Afisaj iluminat cu LCD. Indicator baterie scazuta. Setare afisare temperatura in grade Celsius sau Fahrenheit. Memoreaza ultimele 32 de temperaturi masurate. Masoara temperatura in 0,5 secunde cu ajutorul butonului dedicat One-Click. Distanta de masurare este intre 3 - 5 cm de fruntea persoanei careia doriti sa-i masurati temperatura. Sunete de notificare. Rezolutia de masurare: 0,1°C. Avertizare vizuala pentru status baterie consu
- Număr anunț
- DA25631247
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- SORIMED & DENTAL SRL (CUI 29444257)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350 RON
- Valoare atribuită
- 350 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.