Atribuită
Cumpărare directă
Nr.crt. Denumire Cantitate Pret fara TVA 1 GENERIC HP 285A/CRG725 1.5K 1 50.42 2 CARTUS INKJET HP 650BK 1 62.18 3 TOP HARTIE TRAFFIC A4 80GR/MP 20 13.28 4 PLIC C4 GPV 50 0.34 5 PLIC B4 SIGMA CU BURDUF 50 1.26 6 DOSARE PVC SIGMA 40 0.84 7 CABLU UTP CAT 5.E CUPRU 68 1.68 8 MUFE RJ45 CAT 5.E 2 0.42
- Număr anunț
- DA25616073
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
- Furnizor / câștigător
- MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 606,72 RON
- Valoare atribuită
- 606,72 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.