Atribuită Cumpărare directă

Termometru digital de frunte cu infrarosu cu toate caracteristicile furnizate prin email, model F 101 cu baterii incluse Termen de livrare sambata 16.05.2020

Număr anunț
DA25624885
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Timisoara (CUI 4358053)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.325 RON
Valoare atribuită
17.325 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.325 RON

din 17.325 RON estimat