Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze documentatie cadastrala pentru receptia planului parcelar si inscrierea imobilelor in sistemul integrat de cadastru si carte funciara.

Număr anunț
DA25627381
Autoritate contractantă
COMUNA VLADENI (CUI 4540216)
Furnizor / câștigător
PFA Ionel Cristinel (CUI 27983034)
Cod CPV
22114310-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.964 RON
Valoare atribuită
89.964 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.964 RON

din 89.964 RON estimat