Atribuită Cumpărare directă

1 MUFA CU 2.5 10290 Buc 64 0,46 29,44 5,5936 2 TUB TERMOC. 22-6 1ml adezivat negru SRH2 11964 ML 5 14,49 72,45 13,7655 3 TUB TERMOC. FI 4.8 ALB 1.2m 127213 4478 ML 7 3,33 23,31 4,4289 4 BANDA .IZOLER PVC 20M 9-1110 9999 Buc 5 1,44 7,2 1,368 5 CABLU CYY-F 4x2.5 1956 ML 12 3,97 47,64 9,0516 6 MORSETA 6 MMP 812.376 1492 Buc 2 4,51 9,02 1,7138

Număr anunț
DA25605557
Autoritate contractantă
SC SERVICII PUBLICE IASI SA (CUI 27277063)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31600000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,06 RON
Valoare atribuită
189,06 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,06 RON

din 189,06 RON estimat