Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner 60f2h00 compatibil Lexmark MX310 Cartus Toner compatibil LEXMARK MS310 CARTUS TONER LEXMARK 64016HE 21.000 pagini -Cartus COMPATIBIL Lexmark Optra T640 Cartus Toner TK3100 Compatibil Kyocera FS-2100D / 2100DN, TK-3100, TK 3100, Ecosys, 12500 pag NEGRU TK-1140 CARTUS TONER ORIGINAL KYOCERA 1035 MFP, 14000 PAGINI, NEGRU CARTUSE TONER COLOR ORIGINALE Kyocera Ecosys M8124cidn, M8130cidn - SET CMY Cartus toner HP CB435A / CB436A / CE285A / CANON CRG725, compatibil, universal CARTUS TONER HP Q2612A, compatibil HP LASERJET 3052, 1010, 1012, 1015, 1018, 1020, 1022, 3015, 3020 Cartus toner HP Q7551X CARTUSE HP 934XL BK, HP 935XL CYAN, MAGENTA, YELLOW - ORIGINALE, SET
- Număr anunț
- DA25605947
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.617,16 RON
- Valoare atribuită
- 15.617,16 RON
- Data publicării
- 12.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.