Atribuită Cumpărare directă

Dispenser automat podea pentru dezinfectant maini, cu stativ- 1 buc Termomentru infrarosu- 1 buc Dezinfectant maini KLINTENSIV ALCHOSEPT™- 5 litri

Număr anunț
DA25625301
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA ODOBESTI (CUI 4447223)
Furnizor / câștigător
TERRA BILD SRL (CUI 33419553)
Cod CPV
39330000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.667 RON
Valoare atribuită
1.667 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.667 RON

din 1.667 RON estimat