Atribuită
Cumpărare directă
1 CLEMA PRINDERE PLINTA MDF M60-M80(25BUC-SET) #5901247030254 buc 2 21.0084 2 CUTIT ROLA 22X10 5X2MM #6421948032221 buc 1 14.2017 3 CHIT 1487613 CERESIT CE40 MANHETAN 5KG/GALEATA #5946043001251 buc 1 36.1345 4 CHIT 1488230 CERESIT CE40 MANHATEN 2KG #5946043001350 buc 1 19.3277 5 CHIT 1488225 CERESIT CE40 SIENA 2KG #5946043001299 buc 1 20.1681 6 CHIT 1487617 CE40 SIENA 5KG #5946043001190 buc 1 35.7143
- Număr anunț
- DA25632245
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,56 RON
- Valoare atribuită
- 167,56 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.