Atribuită
Cumpărare directă
Nr.crt Denumire produs Cantitate UM Pret unitar fara tva (lei) Valoare fara TVA (lei) 1 Folie laminare A4 80microni 100/set 2 set 74.4 148.8 2 Folie protectie documente A4 Standard 100/set 5 set 8.4 42 3 Pix cu gel 0.5mm Ico 10 Buc 1.85 18.5 4 Banda adeziva pentru ambalat 48mmx66m Ubers 5 rola 7.75 38.75 5 Manusi vinil 100/set 3 Set 60 180 6 Stilou corector varf metal 12ml 10 buc 3.5 35 7 Aparat banda corectoare 5mmx8m 10 blister 1.48 14.8 8 Hartie copiator A4 80g 500/top Navigator 25 Top 14.5 362.5 9 Calculator birou 16 digiti Canon WS1610 2 buc 89.63 179.26 10 Guma plastic mare 5 buc 1.76 8.8 11 Lipici stick 9g 3 BUC 1.01 3.03 12 Lipici lichid 25g Tombow Multitalent 10 buc 23.27 232.7 13 Pix cu gel 0.7mm Forster 5 buc 1.1 5.5 14 Carton laser/inkjet A4 160g Color Printing 250/top Clairefontaine 1 top 59.83 59.83 Valoare fara T.V.A. = 1329.47 lei
- Număr anunț
- DA25629409
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUTENI (CUI 3518997)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.329,47 RON
- Valoare atribuită
- 1.329,47 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.