Atribuită Cumpărare directă

Cartus prefiltrare 0,5 microni DIMENSIUNE 25CM, LUNGIME 6CM, 0.5 MICRONI- DESTINAT LAVOARELOR DE APA STERILA .

Număr anunț
DA25630618
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
39525200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
993,80 RON
Valoare atribuită
993,80 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

993,80 RON

din 993,80 RON estimat