Atribuită
Cumpărare directă
820117 (821059) 820118 (821060) 820119 (821061) CARTUS TONER CMY (15000 PAGINI) ORIGINAL RICOH Aficio SP C 820 dn,SP C 820 DN PRETUL ESTE EXPRIMAT PENTRU FIECARE CULOARE IN PARTE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *Aficio SP C 820 dn, SP C 820 DN, SP C 821 DN, Aficio SP C 821 dn, Aficio SP C 820 DN, Aficio SP C 821 DN, SP C 820 Series, Aficio SP C 820 Series, LP 540 C, LP 550 C Se va livra cate un toner din fiecare culoare, respectiv Cyan, Magenta si Yellow
- Număr anunț
- DA25629189
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.899,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.899,30 RON
- Data publicării
- 15.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.