Atribuită Cumpărare directă

Covoras Pres mocheta cauciucat 90x120 covor dezinfectant fiind rezistent la CLOR *STOC LIMITAT!

Număr anunț
DA25632892
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ELENA RARES (CUI 14086851)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
39532000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,56 RON
Valoare atribuită
386,56 RON
Data publicării
17.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,56 RON

din 386,56 RON estimat