Atribuită
Cumpărare directă
MOTOR Tip: OHV, un cilindru, 4 timpi, racire cu aer Model: HONDA GX 270 Filtru de aer: in baie de ulei Capacitate cilindrica: 270 cm Putere maxima: 9,0 HP Combustibil: Benzina fara plumb Capacitate rezervor: 5,3 l Pornire: cu demaror mecanic Consum maxim: 2,5 l/h MOTOCOSITOARE Ambreiaj: cu control manual Cutia de viteze: in baie de ulei, 7 viteze (4 viteze inainte + 3 viteze inapoi) Dispozitive de siguranta: oprire automata a motorului in cazul pierderii controlului asupra masinii Priza de putere: independentă cu sistem de cuplare rapidă Ghidonul: Reglabil în înălţime Sistem antivibraţii Transmisie: Profesională, în baie de ulei Bara de taiere SF 127cm Roti motoare: Pneumatice 4 – 10
- Număr anunț
- DA25634918
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 16320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.983,19 RON
- Valoare atribuită
- 9.983,19 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.