Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de igienizare; rigips - 1 sac; spiral SDS f 6 = 2 buc; trafalet mic + rezerve - 1 buc; trafalet mare = 1 buc; pensula - 50 cm = 2 buc; banda hartie = 1 rola; fier glet - 1 buc; coltare aluminiu - 4 buc; mestecator material - 1 buc; initierea tine loc de comanda
- Număr anunț
- DA25638635
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
- Cod CPV
- 44812400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169,06 RON
- Valoare atribuită
- 169,06 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.