Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta sisteme de supraveghere si alarmare

Număr anunț
DA25630302
Autoritate contractantă
Comuna Drinceni (Primaria comunei Drinceni) (CUI 3394333)
Furnizor / câștigător
ERACONSULT SRL (CUI 17096175)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
02.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat