Atribuită Cumpărare directă

Hartie pentru copiator A3 (500 coli/top) si hartie copiator A4 (500 coli/top, 80 gr/mp). Se va incheia un contract de furnizare valabil pana la 31.12.2020, iar produsele se vor livra pe baza de comanda ferma.

Număr anunț
DA25629956
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
BLUE OFFICE TRADING SRL (CUI 34545118)
Cod CPV
30197643-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.995 RON
Valoare atribuită
44.995 RON
Data publicării
15.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.995 RON

din 44.995 RON estimat