Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTĂ ACUMULATORI AUTO12V x 65Ah= 4 BUCĂȚI x188,33 LEI FĂRĂ TVA, TOTAL OFERTĂ 753,32 LEI FĂRĂ TVA/ 896,45 LEI CU TVA . BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ȘI PREVEDERILE ANUNŢULUI ADV1146652 DIN 13.05.2020, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SITUAȚIE CENTRALIZATOARE ACUMULATORI AUTO ANEXĂ LA NR. 2561898 DIN 08.05.2020 PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 14.05.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563397 DIN 14.05.2020. PRODUSELE SUNT NECESARE BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII - ASIGURAREA EFECTUĂRII REPARAŢIILOR CURENTE ȘI DE MENTENANȚĂ,ÎN CADRUL ATELIERULUI AUTO PROPRIU, PENTRU MIJLOACELE AUTO DIN DOTAREA UNITĂŢII ȘI SUNT CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR NECESARE PENTRU PREVENIREA ȘI PROTECȚIA PERSONALULUI UNITĂȚII ÎN CONTEXTUL RĂSPÂNDIRII INFECȚIEI CU NOUL CORONAVIRUS - COVID-19.

Număr anunț
DA25634584
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31400000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
753,32 RON
Valoare atribuită
753,32 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
18.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

753,32 RON

din 753,32 RON estimat