Atribuită Cumpărare directă

Produse curatenie si produse de papetarie

Număr anunț
DA25572848
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ''LUCIAN BLAGA'' FARCASA (CUI 29158255)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.736,97 RON
Valoare atribuită
5.736,97 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.736,97 RON

din 5.736,97 RON estimat