Atribuită Cumpărare directă

Circuit anestezie resterilizabil M30146 Circuit anestezie pacient adult compatibil cu aparatele de anestezie Drager

Număr anunț
DA25636356
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.000 RON
Valoare atribuită
39.000 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
21.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.000 RON

din 39.000 RON estimat