Atribuită Cumpărare directă

DEZINSECTIE K'OTRINE 250 WG 20 G * 6 BUC PRET 29,41/BUC * 6=176,47 MANOPERA 150,00

Număr anunț
DA25625219
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN HARGHITA (CUI 4245704)
Furnizor / câștigător
ECOPROTPLANT SRL (CUI 16981658)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
408,79 RON
Valoare atribuită
408,79 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

408,79 RON

din 408,79 RON estimat