Atribuită
Cumpărare directă
POMPA HST EP 32/8-180, debit - de la 1 la 12 mc/h, presiunbe de functionare- 10 bari, temperatura lichidului pompat : -10 C la +110 C, gradul de protectie IP44, clasa de izolatie- F, instalare- cu axul motorului orizontal, putere: treapta 1= 218 w, treapta 2=260 w, treapta 3 = 256 w.
- Număr anunț
- DA25637132
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 4351870)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
- Cod CPV
- 42122000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 470,59 RON
- Valoare atribuită
- 470,59 RON
- Data publicării
- 18.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.