Atribuită Cumpărare directă

1 Agrafe 28 mm, 80 buc/cutie, DP COLLECTION cutie 50 0,46 lei 2 Biblioraft A4 - 75 mm - coperta laminata (plastifiat), rame metalice de protectie, eticheta detasabila, negru, 925 buc 250 4,11 lei 3 Calculator 16 digits - OS9316, ecran inclinat - 150 x 199 x 31 mm buc 20 34,24 lei 4 Capse 24/6, 1000 buc/cutie, capacitate capsare 20 coli cutie 150 0,44 lei 5 Banda corectoare 5 mm x 8 m, Paper-Ex buc 50 1,44 lei 6 Dosar plastic cu sina si perforatii, diverse culori, 50 buc./set, NOKI buc 3000 0,35 lei 7 Foarfeca 17 cm, blister, DP COLLECTION buc 10 2,34 lei 8 Folie document A4 - 30 microni - deschidere in "U", 100 buc./set, NOKI set 50 5,18 lei 9 PageMarker plastic 45 x 12 mm, forma sageata sau forma dreptunghiulara, 5 culori/set, A set 30 0,87 lei 10 Marker 1 mm permanent, vf. rotund, Forster (albastru, rosu, verde, negru) buc 100 0,94 lei 11 Textmarker Pelikan Signal (galben, roz, albastru, verde sau portocaliu) buc 50 1,33 lei 12 Mina - 0.7 mm - pt. creion mecanic, Scriva (12 buc/cut.) cutie 30 0,83 lei 13 Pix cu mecanism 106, SCHOOL OFFICE, varf 0.5 mm - mina albastra buc 300 0,20 lei 14 Plic C5 - 162 x 229 mm - cu deschidere pe latura mare, lipire siliconica, 80 gr., 500 buc/cutie buc 100 0,09 lei 15 Banda adeziva 48 mm x 66 m Ubers, transparenta/mata buc 40 2,09 lei 16 Banda adeziva 19 mm x 33 m, transparenta, Forster buc 30 0,64 lei 17 Tus stampila 30 ml, Paper-Ex, negru, rosu, albastru buc 15 1,54 lei 18 Rigla plastic 30 cm, transparenta, A buc 10 0,31 lei 19 Indigo 200G

Număr anunț
DA25639622
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BRASOV (CUI 4523126)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.715,13 RON
Valoare atribuită
3.715,13 RON
Data publicării
18.05.2020 00:00
Data finalizării
19.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.715,13 RON

din 3.715,13 RON estimat