Atribuită Cumpărare directă

Saboți cu baretă reglabilă, albi, piele perforati cu talpa antiderapanta, CE mark, cu următoarele mărimi: 36 - 3 perechi; 38 - 6 perechi; 39 - 2 perechi; 40 - 2 perechi; 41 - 1 pereche; 45 - 1 pereche.

Număr anunț
DA25583458
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
18800000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.383,68 RON
Valoare atribuită
1.383,68 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
13.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.383,68 RON

din 1.383,68 RON estimat