Atribuită Cumpărare directă

1 LAVETE BBC 2 SET 3 LAVETE MICROFIBRA 3 MOP CU REZERVA 4 DETRATRANT 5 SAPUN LICHID 5 L 6 MATURI PVC +COADA 7 FARAS PVC 8 CLIN SOLUTIE GEAM CU PULVERIZATOR 500 ML 9 SPRAY MULTISUPRAFETE PRONTO 10 AJAX 1 L SOLUTIE PARDOSELI 11 CIF 500 ML SOLUTIE CURATAT 12 PRAF DE CURATAT 13 SACI MENAJ 35 L 14 ODORIZANT WC 15 HARTIE IGIENICA 16 ROLA HARTIE PROSOP 2/SET 17 BURETE PENTRU CURATAT 18 REZERVA ODORIZANT CAMERA 250 ML

Număr anunț
DA25604830
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.124,79 RON
Valoare atribuită
2.124,79 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.124,79 RON

din 2.124,79 RON estimat