Atribuită Cumpărare directă

Serviciu extern de prevenire si protectie SSM, PSI Pretul este pentru 150 de angajati.

Număr anunț
DA25502287
Autoritate contractantă
Casa Asigurarilor de Sanatate a Apararii, Ordinii Publice, Sigurantei Nationale si Autoritatii Judecatoresti (CUI 11445659)
Furnizor / câștigător
RAUTA GH. VALERIU (CUI 30328345)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat