Atribuită Cumpărare directă

6 buc. Capac toaletă cu buton Sanito, TST01, SAN001 25 buc. Rola folie pentru capacul cu buton Sanito, RST01, SAN003

Număr anunț
DA25588713
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CICLOVA ROMANA (CUI 28955636)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.537,50 RON
Valoare atribuită
2.537,50 RON
Data publicării
09.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.537,50 RON

din 2.537,50 RON estimat