Atribuită
Cumpărare directă
Trns NT+ este un curatitor cu efect degresant pentru podele din spatiile de lucru sau cu trafic mare, ce poate fi utilizat atat cu masina de curatare cat si manual. Degreseaza, neutralizeaza calcarul din apa, nu face spuma si are efect antialunecare. Indeparteaza uleiuri minerale si grasimi fiind totodata eficient la decontaminarea pavelelor si podelelor din beton in spatii de lucru, inclusiv in garaje de mecanica.
- Număr anunț
- DA25578608
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- ESPOO GROUP SRL (CUI 26178355)
- Cod CPV
- 39831300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566,78 RON
- Valoare atribuită
- 566,78 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.