Atribuită Cumpărare directă

Furnizare materiale pentru instalatii electrice: RIGLETA 25A 1 buc., PRIZA DUBLA CAPAC 2 buc., DIBLU +HOLTZSURUB *10 1 buc., SIGURANTA TRIPOLARA 40A 1 buc., TABLOU 12C 1 buc.

Număr anunț
DA25590312
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI 2649285)
Cod CPV
31680000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,93 RON
Valoare atribuită
141,93 RON
Data publicării
11.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,93 RON

din 141,93 RON estimat