Atribuită
Cumpărare directă
Permite informarea si consultarea rapida de către medic a pacientilor aflaţi la domiciliu/distantă. • Permite transmiterea online de informaţii medicale de către pacient catre medicul specialist (fisa medicală,istoric medical, temperature, puls, etc). • Permite accesul securizat la documente medicale specifice (inf. criptate). • Faciliteaza vizualizarea anumitor leziuni, simtomatica pacientlui Beneficii principale ale solutiei: • Scăderea numărului pacienţilor care intră in contact cu alti pacienţi, personal medical/administrativ; • Cresterea vitezei de interventie cu efect imediat in scaderea morbiditatii si mortalitatii; • Facilitarea schimbului de informatii;
- Număr anunț
- DA25581819
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
- Furnizor / câștigător
- INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI 25231140)
- Cod CPV
- 48514000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.000 RON
- Valoare atribuită
- 50.000 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.