Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator office express A4 500 coli/top

Număr anunț
DA25570149
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE ASIGURARI DE SANATATE VRANCEA (CUI 11351511)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI 1445031)
Cod CPV
30197642-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.950 RON
Valoare atribuită
2.950 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.950 RON

din 2.950 RON estimat