Atribuită Cumpărare directă

Servicii internet prin satelit la CRFPVoina 8 luni de abonament conf.oferta nr.6803/29.04.2020. Comanda va fi urmata si de incheierea unui contract de servicii.

Număr anunț
DA25578824
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI 24326056)
Furnizor / câștigător
MEDIA SAT SRL (CUI 9942028)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.800 RON
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON

din 2.800 RON estimat