Atribuită Cumpărare directă

Termometru frontal cu infrarosu. Termometru rapid cu scanare rapida pentru frunte. Termometru fara atingere uz profesional. lndicare temperatura: 0.1 °C (0.1 °F); Interval masurare: 32-42°C (89,6-106°F); Interval masurare mod materiale: 0-99°C (32-212°F); Putere consumata: 50mW; Precizie masurare: 0.2°C/ 0.4°F; Mod functionare: continuu. ARE certificare CE . PRODUS manufacturat in conformitate cu Directiva Europeana pentru Dispozitive Medicale (MDD) nr. 93/43/eec privind igiena si produsele alimentare. PRODUSUL ARE TOATE ACTELE NECESARE SE POATE FOLOSI SI PENTRU COPII SI PT ADULTI!. MODEL NOU NU DA EROR

Număr anunț
DA25581013
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN CALARASI (CUI 15263943)
Furnizor / câștigător
TEOM TECH SRL (CUI 21911845)
Cod CPV
33158500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.280 RON
Valoare atribuită
2.280 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.280 RON

din 2.280 RON estimat