Atribuită
Cumpărare directă
Ecran TFT 12.1", touch screen Monitorizare: ECG 5 derivatii, SpO2 Comen, PR, NIBP, Ritm respiratie, Temperatura Afisare 12 forme de unda si tendinte Uz medical: adult, pediatric si neonatal Baterie Li-Ion 4000mA, >4 ore Pachetul contine: - Monitor ATI C80 - Senzor SpO2 reutilizabil neonatal - Manseta NIBP neonatal 6-11 cm
- Număr anunț
- DA25582268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI 4510266)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.548,67 RON
- Valoare atribuită
- 10.548,67 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.