Atribuită
Cumpărare directă
10 4013323 PROFIL ALU.TREAPTA 40/25MM ARG.270CM BUC 5,00 42,90 180,25 34,25 20 5000156 ADEZIV MOCHETA FLOORING 1 KG BUC 1,00 18,47 15,52 2,95 30 4019457 PVC TRAFIC CRYSTAL PLUS BEJ (2M) M2 2,00 45,51 76,49 14,53 40 5000361 POLYSTIREN MONTAGEKIT 470 GR(ADEZ.POLIS) BUC 1,00 15,74 13,23 2,51
- Număr anunț
- DA25571351
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne - Unitatea Speciala de Aviatie Bucuresti (CUI 13495254)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285,49 RON
- Valoare atribuită
- 285,49 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.