Atribuită Cumpărare directă

Achiziție servicii de proiectare faza D.A.L.I. pentru realizarea obiectivului de investiții : Reabilitare, modernizare și dotare Școala gimnazială nr. 1 comuna Islaz, Județul Teleorman

Număr anunț
DA25617750
Autoritate contractantă
Comuna Islaz (Primaria Comunei Islaz) (CUI 4652805)
Furnizor / câștigător
PRIMA ARH GRUP SRL (CUI 30459006)
Cod CPV
71000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
14.05.2020 00:00
Data finalizării
15.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat