Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: PH SAPUN LICHID MAR 5L buc 20,00 X 13,26 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA25571426
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,20 RON
Valoare atribuită
265,20 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,20 RON

din 265,20 RON estimat