Atribuită
Cumpărare directă
Recertificarea sistemului de management implementat în cadrul organizaţiei, în conformitate cu standardul ISO 9001:2015 cuprinde urmatoarele etape: - Recertificare şi recunoaştere internaţională cost: 2800 lei + TVA - Audit de supraveghere 1 cost 1300 lei + TVA - Audit de supraveghere 2 cost 1300 l
- Număr anunț
- DA25580053
- Autoritate contractantă
- U.M. 0490 (CUI 4283490)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI 15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 07.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.