Atribuită
Cumpărare directă
roasca usa cu tija - 1 buc x 29.41 lei butuc usa - 1 buc x 23.53 lei piulita m 14 - 20 buc x 0.04 lsurub c.m. 4x40 mm - 20 buc x 0.17 lei surub c.m. 5x40 mm - 100 buc x 0.17 lei saiba cu garnitura - 100 buc x 0.08 lei surub pt. lemn 6x200 mm - 6 buc x 1.09 lei diblu + surub 8x100 mm - 6 buc x 0.67 lei diblu + surub 8x160 mm - 6 buc x 0.67 lei burghiu sds - 1 buc x 21.01 lei burghiu metal 4.8mm - 1 buc x 3.36 lei vopsea lavabila interior 2.5 litri - 2 buc x 19.33 lei vopsea lavabila interior 8.5 litri - 1 buc x 85.71 lei var pasta 5 kg - 1 buc x 5.04 lei lac kober 2 in 1 2.5 litri - 5 buc x 57.14 lei diluant universal 0.9 litri - 2 buc x 5.88 lei kober pitura crem 4 litri - 1 buc x 54.62 lei pensula 20mm - 1 buc x 2.10 lei pensula 30mm - 1 buc x 2.52 lei pensula 70mm - 2 buc x 5.88 lei mai putin
- Număr anunț
- DA25585533
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 619,24 RON
- Valoare atribuită
- 619,24 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.