Atribuită Cumpărare directă

Laptop HP 15-db1043nq cu procesor AMD Ryzen 3 3200U pana la 3.50 GHz, 15.6", Full HD, 8GB, 256GB SSD

Număr anunț
DA25583954
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC TRAIAN VUIA ORADEA (CUI 4539106)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.058,82 RON
Valoare atribuită
2.058,82 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.058,82 RON

din 2.058,82 RON estimat