Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta are in intentie achizitionarea urmatoarelor produse: Aditiv pentru spălarea echipamentelor de lucru (Triplex energy +) - 80 kg; Detergent lichid pentru spălat aparate și măști (Sekusept Cleaner) - 24 litri; Detergent lichid pentru textile delicate (Turbo Usona) - 120 kg; Detergent lichid pentru curățat căști de pompieri (sekumatic) - 20 litri; Detergent – agent de respingere a lichidelor - 60 kg
- Număr anunț
- DA25585856
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.631,65 RON
- Valoare atribuită
- 17.631,65 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.