Atribuită Cumpărare directă

colectare deşeuri menajere şi colectare a deşeurilor urbane solide de la sediul AJFP MS pentru perioada 11.05.2020 - 10.06.2020

Număr anunț
DA25575814
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
SALUBRISERV S.A. (CUI 7774360)
Cod CPV
90500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,23 RON
Valoare atribuită
119,23 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
12.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,23 RON

din 119,23 RON estimat