Atribuită Cumpărare directă

UNITATE CILINDRU XEROX 113R00671 / M20, REUMPLERE XEROX M20 + CHIP,CARTUS XEROX COMPATIBIL C20 - WPS,REUMPLERE CARTUS HP CF226A / CANON CRG 052

Număr anunț
DA25572614
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.5 BRASOV (CUI 29341073)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,93 RON
Valoare atribuită
831,93 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,93 RON

din 831,93 RON estimat