Atribuită Cumpărare directă

INSECTICID MAX FORCE IC GEL 30 ML.

Număr anunț
DA25597917
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI 24332317)
Cod CPV
24452000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.440 RON
Valoare atribuită
6.440 RON
Data publicării
12.05.2020 00:00
Data finalizării
14.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.440 RON

din 6.440 RON estimat