Atribuită
Cumpărare directă
Oferta Lot 1 conform Anunt de publicitate nr. ADV1144912 din 06.05.2020 Antiseptic pentru dezinfectia igienica si chirurgicala a mainilor si a pielii prin frecare : HMI Scrub NP Spectru de actiune : bactericid, fungicid, micobactericid si virucid Utilizare: dezinfectia igienica : 4 ml timp de 30 de secunde dezinfectia chirurgicala : 2 x 5 ml timp de 2 x 1.5 minute Termen de livrare de maxim 2 zile de la comanda. Termen de valabilitate al produselor : minim 12 luni de la data livrarii Plata cu OP in Trezorerie in maxim 10 zile de la emiterea facturii
- Număr anunț
- DA25588654
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.250 RON
- Valoare atribuită
- 6.250 RON
- Data publicării
- 08.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.