Atribuită Cumpărare directă

Dozator sapun Tork 1L-561500, Dispenser din plastic Tork pentru sapunuri spuma, de capacitate foarte mare - 2500 spalari. Design modern si robust, usor de intretinut si de curatat, potrivit inclusiv si pentru medii solicitante. Usor de folosit pentru toti vizitatorii si de catre personalul de curatenie datorita designului functional. Versatil - poate fi folosit de o gama larga de rezerve. Functioneaza doar cu rezervele de sapun Tork. Rezervele aparatului: - Sapun spuma Mild 1 L Tork Detalii tehnice: Dimensiuni: Inaltime: 286 mm. x Latime: 113 mm. x Adancime: 105 mm.

Număr anunț
DA25574833
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
42933000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880 RON
Valoare atribuită
1.880 RON
Data publicării
07.05.2020 00:00
Data finalizării
08.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880 RON

din 1.880 RON estimat