Atribuită Cumpărare directă

amestec legume 400gr-70buc,fasole cong. 400gr-75buc,mazare cong. 400gr-70buc,margarina 500gr-96buc,masline 350gr-60buc,ciuperci felii 4250ml-9ct,sfecla rosie 720ml-48buc,nuggets pui 690gr-26buc,schnitel pui 640gr-26buc.

Număr anunț
DA25570922
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 9778945)
Furnizor / câștigător
LIN & EMA SRL (CUI 13313735)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932,80 RON
Valoare atribuită
1.932,80 RON
Data publicării
06.05.2020 00:00
Data finalizării
07.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932,80 RON

din 1.932,80 RON estimat