Atribuită Cumpărare directă

Cantitățile sunt prevăzute în caietul de sarcini - ADV 1142131/21.04.2020. Prețul contractului va fi de 26.509,10 lei fără TVA, rezultat din valoarea ofertei financiare de 27.269,10 lei fără TVA diminuată cu suma de 760,00 lei fără TVA (800 lei fără TVA - 40 lei fără TVA), ce reprezintă diferența dintre prețul ofertat pentru verdeață (legături de pătrunjel, mărar) și prețul acceptat în urma clarificărilor survenite pe parcursul procesului de evaluare.

Număr anunț
DA25531610
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.509,10 RON
Valoare atribuită
26.509,10 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.509,10 RON

din 26.509,10 RON estimat