Atribuită Cumpărare directă

Lampa UVC Bactericida Virucida Dezinfectare si Sterilizare Incaperi si Obiecte cu Ultraviolete UV-C

Număr anunț
DA25584413
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZEREVELOR DE STAT UNITATEA TERITORIALA 260 (CUI 23475670)
Furnizor / câștigător
FRAGRA DESIGN SRL (CUI 32832445)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.599,60 RON
Valoare atribuită
1.599,60 RON
Data publicării
08.05.2020 00:00
Data finalizării
11.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.599,60 RON

din 1.599,60 RON estimat